pomoc-prawna-online

Pomoc Online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i korzystając z nowoczesnych rozwiązań jakie daje nam w obecnym czasie Internet, Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Wojcieszko świadczy usługi prawne drogą elektroniczną i oferuje Klientom usługę prawną przez Internet.

W ten sposób każdy Klient może uzyskać profesjonalną pomoc prawną przez Internet nie wychodząc z domu.

W tym celu należy wypełnić formularz i załączyć dokumenty niezbędne w sprawie. Na podstawie kompletnego zgłoszenia i po zapoznaniu się z treścią zagadnienia nasza Kancelaria ustali koszt Porady Online (który zależy indywidualnie od stopnia jej skomplikowania) i poinformuje Państwa o wysokości honorarium oraz terminie realizacji usługi.

Do realizacji zlecenia przystąpimy niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Państwa ustalonych warunków oraz zaksięgowaniu wpłaty na wskazanym poniżej koncie.

W formie Porady Online Kancelaria oferuje:

  • udzielenie porady prawnej,
  • opracowanie i przesłanie opinii prawnej,
  • sporządzenie i przesłanie pisma procesowego (pozew, wniosek i inne),
  • sporządzenie i przesłanie projektu umowy.

ING Bank Śląski S.A. nr konta: 98 1050 1575 1000 0092 1980 0548

Kancelaria zastrzega sobie prawo do zadawania dodatkowych pytań, niezbędnych dla rzetelnego rozwiązania prawnego. Jeżeli Państwa sprawa będzie wymagała sporządzenia pisma, przygotujemy je i wyślemy drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty pod wskazany przez Państwa adres.

Pomoc Online – Wycena

Wycena Online służy do udzielania informacji o kosztach związanych z planowanymi sprawami. Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem Wyceny Online, prosimy o wypełnienie formularza oraz załączenie niezbędnych dokumentów w sprawie. Na tej podstawie poinformujemy Państwa o kosztach związanych z prowadzeniem danej sprawy przez naszą Kancelarię.

Przed sporządzeniem wyceny Kancelaria zastrzega sobie prawo do zadawania dodatkowych pytań w celu uzyskania informacji potrzebnych do pełnej analizy sprawy i rzetelnej wyceny. Wycena Online jest usługą bezpłatną, a termin jej realizacji uzależniony jest od stopnia zawiłości sprawy.

Przejdź do pomocy prawnej online – kliknij tutaj